Uzun Tesettür Pileli Etek Modelleri


Tesettürlü bayanlarda önemli yere sahip olan kıyafetlerinden biri de eteklerdir. Etekler de çok fazla çeşit olmasına rağmen bazı modeller her zaman ön plandadır. İşte bunlardan biri de pileli etek modelleridir. Pileli etekler şık, sportif veya daha birçok stilde farklı parçalarla birleştirerek giyebilmeniz mümkündür. Ayrıca bu modeli her mevsim giyebilmeniz de mümkün olmaktadır. Farklı etkinlikler ve mevsimler için giyilebilecek ve şekillendirilebilecek uzun tesettür pileli etek modellerini sizlere tanıtacağız. Bunları nasıl kombinlemeniz konusunda ise stilistlerin sizler için fikirlerine yer verdik

Beyaz Üst ve Uzun Pileli Etek

Beyaz bir bluzla hangi renk olursa olsun pileli eteğinizi kombine etmeniz çok basit. Günlük giyim olarak hem şık, hem feminen hem de size rahat bir kombine gücü verecektir. Özellikle üniversiteli genç bayanlar için bu kombin, mutlaka öneririz. Şal ve spor bir eşarpla tamamlamak mümkündür. Aksesuar olarak kemer, broş ya da flar kullanılabilir.

Spor Ayakkabı İle Kombinlemek

Kim uzun pileli etek modelinizle spor ayakkabı ile giyilemeyeceğini söyledi? O zaman bu kombini hiç görmediniz. Pileli eteğiniz ile spor ayakkabınızı kombine etmekle ortaya çıkan muhteşem görünümüz iyi bir cevap olacaktır. Mesela şık bir yeşil renkte pileli etek modelinizle beyaz, siyah ya da bej tonlarında spor ayakkabı tercih edebilirsiniz. Bunun yanında bordo ve altın tonlarında koyu renkler de olabilir.

Tesettür uzun pileli etek modelinizi kombine ederken şık bir parti, toplantı, çalışma ortamında daha klasik şekilde kombine etmek istiyorsanız, o halde gömlek, klasik bluz, muhteşem kazaklarla birleştirmek mümkündür. Ayrıca ceket ve şık hırkalarda destekleyici parçalardan bazılarıdır. Ayakkabı tercihi olarak ise şık bir babet, stiletto, topuklu klasik bir bot ya da kovboy botları ile tamamlanabilir.

Evet sizler için farklı kombine fikirleri sunmaya çalıştık. Gerisi siz güzel bayanlarımızın hayal gücüne ve kıyafetlerin doğru birleşimine kaldı. Bununla beraber aksesuarlarla zenginleştirilebilir. Ayrıca hangi stilde giyecekseniz, ona uygun eşarp ve şalları kullanmayı ihmal etmeyiniz. Renklerde de açık tonlarla koyu tonları birleştirmekte asla çekinmeyin. Desenlerde ise çok karışık olmayan şal ve eşarplar kullanın. Asla eteğinize gölge düşürmesin.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir