Yaza Özel Uzun Etek Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Yaza Özel Uzun Etek Modelleri

23 Mayıs 2017
2.807 views
 • Sponsor Bağlantı
  Yaza Özel Uzun Etek Modelleri

  Uzun etekler yaz gelince daha bir özenli, daha bir göze hitap eden tarzda tasarlanmaktadır. Bayanlarımızın ruhunu daha canlı ve enerjik yansıtacak olan yaza özel uzun etek modelleri mağazaların vitrinlerinde boy göstermeye devam ediyor. Birbirinden şık olan uzun etekleri hem tesettürlü bayanlarımız hem de kapalı olmayan bayanlarımız tercih etmektedir. Dolayısıyla da rahatlık açısından da etekler çok kullanılmaktadır. Ayrıca kombini oldukça kolay oluyor. Tabi uzun etek modeli seçerken nelere dikkat etmek gerekli merak ediyorsanız o halde sizlere bazı ip uçları verelim.

  Balık Modelli Uzun Etekler

  Balık modeli olan uzun etekler seçerken vücut tipi olarak kum saati ve armut vücut tipi olan bayanlarımıza önermiyoruz. Yani eğer kalça kısmınız fazla geniş ise balık etek modeli pek de uygun olacak etek modeli olmayacaktır. Aksi halde tüm gözleri üzerinize çekip rahatsız olabilirsiniz. Genelde zayıf ve ters üçgen vücut tipine sahipseniz rahatlıkla balık modeli uzun etekler tam size göre olacaktır. Uzun etek alırken de günlük evde mi giyeceksiniz yoksa dışarıda mı ya da daha özel günde mi giyecek ona karar veriniz. Bu konuda kararsızım diyorsanız o halde bazı balık modelli uzun etekler şöyledir:

  Yazlık Uzun Spor Etekler

  Sizde rahatlık sevenlerden misiniz? O halde spor uzun etekler tam size göre olacak. Özellikle birçok spor tarzda ürün satışı yapan markalarda da bu etekleri görmek mümkündür. Mc Kanzie, LCW, Defacto gibi daha birçok marka spor uzun eteklere yer veriyor. Üzerine tişörtle dahi kombine edebilirsiniz. Özellikle alışveriş yaparken bu kombinden vazgeçemeyeceksiniz. Altına da güzel bir spor ayakkabı ve spor bir çanta ile dışarı çıkmaya hazır olacaksınız. Tabi bu tarz eteklerde model görmek istiyorsanız tam yerindesiniz. İnce eleyip sık dokuduğumuz en güzel yaza özel uzun etek modelleri ise şöyledir:

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Kloş etek modelleri ile şık eşleştirmeler
  Kloş etek modelleri ile şık eşleştirmeler
  Uzun Tesettür Pileli Etek Modelleri
  Uzun Tesettür Pileli Etek Modelleri
  Desenli Etek Modelleri
  Desenli Etek Modelleri
  Aker Etek Modelleri
  Aker Etek Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.