2016 Kap Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

2016 Kap Modelleri

30 Aralık 2015
4.039 views
 • Sponsor Bağlantı
  2016 Kap Modelleri

  Tesettür giyim modası her geçen gün farklı tasarımlar ile birlikte karşımıza çıkmaktadırlar. Son dönemlerde herkes tarafından tercih edilen kap modelleri incelendiği zaman değişik renklerde olan modeller farklı tarzlar için ilgi çekiyorlar. Beyaz, açık pembe ve mavi gibi farklı renkleri barındıran ürünler en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alıyorlar.

  Düğmeli ve aynı zamanda kemerli olan 2016 kap modelleri son derece ilgi çekmektedirler. Genel olarak tek renk olarak tercih edilen ürünler son derece dikkat çekmektedirler. Aynı zamanda iki renk olan modeller incelendiği zaman farklı desen modelleri karşımıza çıkmaktadır. Kış ayları için koyu renk olan ürünlerin tercih edilmesi son derece önemlidir.

  Bayanlar kap modelleri arasından kararlar verirken tercih edecekleri pantolon ile takım olan modeller arasından kararlar vermektedirler. Gündelik giyimde son derece mükemmel bir tarzın ortaya çıkabilmesi açısından renk uyumlarına dikkat edilmesi son derece önemlidir. Genç kızların oldukça fazla tercih ettiği ürünleri aynı zamanda daha ileri yaşlarda olan bayanlarda tercih etmektedirler. Kumaşların kalınlığı her sezona göre farklılıklar göstermektedir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Armine Tesettür Kap Modelleri
  Armine Tesettür Kap Modelleri
  Tuğba Venn Pardesü
  Tuğba Venn Pardesü
  Kayra Trençkot Modelleri
  Kayra Trençkot Modelleri
  Aşiyan Kap Modelleri
  Aşiyan Kap Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.