Kayra Trençkot Modelleri

bayan trençkot

Yaz yaklaşırken tesettür giyimde en çok aranan kıyafetlerden bir tanesi de trençkotlardır. Eğer siz de hem rahat hem de şık bir dış giyim modeli arıyorsanız trençkotları tercih edebilirsiniz. Bu anlamda elbette seçtiğiniz marka da son derece önemli. Kaliteli bir ürün için öncelikle seçimlerinizde güvenilir bir marka kullanmanız gerekir. Tesettür anlamında kendi çizgisini yansıtan Kayra da bunlardan bir tanesi. Hazırlanan yeni sezon Kayra trençkot modelleri oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. Yaş sınırının ortadan kalktığı marka koleksiyonunda ister genç olun ister yaşlı her bayan aradığını rahatlıkla bulabiliyor. Seçimlerinizde salaş modeller kullanmak istiyorsanız mendil yaka tasarımları tercih edebilirsiniz. Doğal keten görünümünde hazırlanan modeller hem şık hem de rahat kalıplar içeriyor.

Salaş kalıplarda kendinden kemerler kalın ya da ip şeklinde olabiliyor. Zevkinize göre kullanabileceğiniz bir model bulmanız kolay olacaktır. Bunun dışında Kayra trençkot modelleri için hazırlanan ürünlerde tasarım olarak da yenilikler var. Örneğin her zaman sevilen yağmurluk modelleri markanın da koleksiyonlarına dahil edilmiş. Bu tarz modellerde kullanabileceğiniz ürünleri bej, lacivert, haki ve taş renklerinde bulabiliyorsunuz. Hem yaz hem de ilkbahar ayları için ideal olan renkler aynı zamanda rahat bir hava da veriyor. Dizden ya da diz üstü modeller bulabileceğiniz tasarımlar kullanım açısından da ideal olacaktır. Hazırlanan modellerde astarlı olarak kullanabileceğiniz modelleri görebileceğiniz gibi astarsız olarak tercih edebileceğiniz modellerden yararlanabilirsiniz.

Kayra trençkot modelleri için sunulan tasarımları isterseniz dar paça pantolonlar kullanarak isterseniz de bol ve salaş etek ve pantolonlar kullanarak giyebilirsiniz. Tesettürde en çok kullanılan kıyafetler arasında yer alan tunik modelleri de markanın trençkotları ile çok uyumlu olacaktır. Bu tarz kıyafetleri kullanırken kombin için çok fazla uğraşmanıza da gerek yok. Eğer kullandığınız her eşarp ve şal modeli ile uyumlu olmasını istiyorsanız daha çok koyu renkleri ya da toprak tonlarını tercih edebilirsiniz. Toprak tonları genelde her renkle uyumlu olacağı için size kolaylık sağlayacaktır. Bunun dışında işe giderken ya da günlük kullanımlar için Kayra trençkot modelleri en uygun kalıpları sunuyor.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir