Tesettür Abiye Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Tesettür Abiye Modelleri

24 Ocak 2016
2.367 views
 • Sponsor Bağlantı
  Tesettür Abiye Modelleri

  Müslüman kadın kimliğinin aynası konumundaki tesettürlü hanımlar düğünlerde, sünnetlerde, özel gecelerde giyinmek için  tesettür abiye modelleri tercih ederler. Çünkü tesettür kıyafetiyle özel günlerde boy göstermek çok dikkat çekici ve önemsenen bir durumdur. Normal kıyafetlerle katılanlara herkes pek dikkat etmezken, tesettürlü bir hanımefendinin giydiği kıyafeti çevredeki herkes iğneden ipliğe süzerek bakar. Bu sebeple de çok titiz seçici ve yakışan bir abiye elbise tercih edilmelidir.

  Tesettür abiye fiyatları ve elbise modelleri oldukça fazla merak edildiği için bizler de sizler için yaptığımız araştırmada en çok dikkat çeken markalar ve fiyatları hakkında küçük bilgiler vermek istedik.

  Sefamerve tesettür abiye elbise fiyatları ortalama 200 TL, Modanisa da ise 100 TL’ye size uygun abiyeler bulabilirsiniz. Daha uygun ve modern çizgiler isteyenler için Kayra ortalama 150 -200 TL arasında elbiseler satmaktadır.  Doque biraz daha fark yaratarak 200-300 TL arasında elbiseler satmaktadır. Ucuz fiyata sade ve şık elbise arıyorsanız Özşirin sizlere 80 liraya uygun abiyeler satmaktadır.

  Tesettür abiye

                   Tesettür abiye

  Günlük kıyafetlere nazaran oldukça gösterişli olarak tasarlanmış olan bu elbise modelleri arasında söz elbiseleri, nişan elbiseleri ve mezuniyet elbiseleri gibi çeşitler bulunmaktadır. Bu sezonun tesettür abiye elbiseleri arasında çiçek desenliler daha çok ilgi görürken sade şık abiyeler de beğeni toplamaktadır. Uzun, çiçekli ve şifon tesettür abiyeler bütün kadınlara yakışacak şekilde tasarlanmıştır. Normal günlerde giyebileceğiniz gibi bir düğüne giderken veya bir davete katılırken tercih edeceğiniz bu şık elbiseler sizleri cazibe merkezi haline getirecektir. Böyle olunca da Müslüman kadın kimliği olumlu yönde temsil edilecek, sizler de bu yansımadan payınıza düşen mutluluğu alacaksınız.
  Hanımefendilerin en çok tercih ettiği renkler arasında, somon başı çekmektedir. Ayrıca çiçek desenli olanlar genç kızların daha çok favorileri arasında yer almaktadır. En mutlu günlerinde giydikleri abiyelerle geceye veya güne anlam katmak isteyen genç bayanların, kızların bu tasarımlarla fark yaratacağını düşünüyoruz. Katıldığınız gecede, toplantıda, yemekte fark yaratmak istiyorsanız tesettür abiye modellerini iyice araştırarak moda olan renkler arasından seçim yapmanız gerekmektedir. Pudra renkli şifon elbiselerden birini tercih ederseniz katıldığınız ortamın en çok dikkat çekeni ve gözlerin üzerine kaydığı kişi siz olacaksınız.
  Tesettür abiye modelleri seçimi yaparken hanımların vücut tipini çok iyi bilmesi gerekir. Çünkü buna uygun bir tercih yapılması gerekmektedir. Eğer normal göğüsleriniz varsa birazcık dar modelleri tercih edebilirsiniz, ancak tersi bir durum söz konusu ise rahat, bol kıyafetlerden seçmeniz gerekmektedir.

  Yaka tarafı dantel detaylarla işlenmiş olan abiye elbiseler tercih etmekte seçenekler arasında bulunmaktadır. Bu modellerle hem rahat edebilirsiniz, hem de son derece şık bir görüntü çıkarırsınız. Elbette bu tavsiyelerimiz dantel seven hanımlar içindir. Dantel modası hiçbir zaman önemini yitirmediği için yaka ve kolların dantellerle süslenmiş uzun tesettür abiye modelleri sizleri bir başka gösterecektir. Katıldığınız gecenin, davetin önemine göre payetli ya da taşlı ayrıntılarla süslenmiş olan abiye elbiseler tercih etmekte seçenekler arasında durmaktadır. Eğer dik bir duruş ve pürüzsüz bir yüzünüz varsa koyu renkli tesettür abiyeler seçmeniz sizin için daha faydalı olacaktır.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Sefamerve Abiye Modelleri
  Sefamerve Abiye Modelleri
  Nurtuba Abiye Modelleri
  Nurtuba Abiye Modelleri
  Tesettür Abiye Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Tesettür Abiye Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Alvina Sonbahar Tesettür Abiye Modelleri
  Alvina Sonbahar Tesettür Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.