Püsküllü Mint Abiye Elbisesi | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Püsküllü Mint Abiye Elbisesi

15 Ocak 2021
850 views
 • Sponsor Bağlantı
  Püsküllü Mint Abiye Elbisesi

   Birçok bayanın giyim tercihleri hakkında, özellikle tesettür abiye giyimi konusunda nasıl bir abiye tercih edeceği   her zaman   problem olmuştur. Örnek verirsek bir düğün, nişan veya mezuniyet gibi tesettür abiye seçimi konusunda her zaman kararsızlıklar yaşanmaktadır. Bu kararsızlıklar abiyede kullanılan kumaş, abiyenin kalitesi, renk uyumu, yaş ve vücut yapısına uygunluğu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu konuda sizlere yardımcı olabilmek için püsküllü mint tesettür abiye modelinin genel özelliklerini yorumladık. Burada edineceğiniz bilgilerden sonra tesettür abiye seçimi konusunda yaşadığınız kararsızlıkların giderileceğinden emin olabilirsiniz.

  Püsküllü Mint Tesettür Abiye Elbise Modeli

  Püsküllü mint tesettür abiye elbisesi pek çok farklı model ve renklerle günümüz trendleri arasında birçok mağazada karşılaşabileceğiniz bir modeldir. Her sezonda farklı renk seçenekleri ile tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bu niteliklerinin yanında kalitesi ve uygun fiyatları ile de ön plana çıkan bir abiye modeli olmuştur.

  Mint rengi; halk arasında nane yeşili ya da nil yeşili olarak da bilinen yeşilin bir tonudur. Yeşil tonlarının en çok dikkat çeken aralığı olan bu renk kullanıldığında sadeliği ve göz alıcılığı bir arada sunarak her ortamda dikkat çekmenizi sağlar. Ferahlığının temsilcisi olan mint rengi her mevsime ve herkese yakışan harika bir renk seçeneğidir. Genelde pastel tonları ile kullanımı bayanlara asaletli, doğal ve şık bir görünüm sağlar. Her ne kadar günümüz trendleri arasında bulunan bir renk olmasa da pek çok markanın ve bayanın vazgeçemediği bir renk tonudur.

    Püsküllü mint tesettür abiye elbisesi uzun kol hâkim yaka ve geniş etek modeline sahiptir. Abiyede kullanılan kumaş kalitesi ile iç göstermeyen bir yapıdadır. Abiyenin üst kısmının tasarımında, v şeklinde omuzlardan inip bel kısmında birleşen fırfırlar bulunmaktadır. Bu tasarım elbiseye abartı olmayan bir şıklık katmıştır. Abiyenin etek kısmı belin hemen üstünde başlayacak şekilde tasarlanmıştır. Etek kısmı iç astar ve üzerindeki tül katmanlarından oluşur. Tüllerin dikim şekli vücut hatlarını kesinlikle belli etmeyecek şekilde tasarlanmıştır.  Etek kısmının tüllerden oluşması zarif bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Daha çok genç ve orta yaş bayanların kullanabileceği bir tasarımdır. Fırfırlar yerine taşlar ile tasarım yapılması daha farklı bir görünüm sağlayabilirdi. Fırfırların tasarım şekli omuzların daha geniş görünmesine neden olmaktadır. Fakat tasarımın bu şekilde olması farklı yaş gruplarından olan bayanların kullanımına uygunluğu açısından fark yaratmıştır.

    Püsküllü Mint Abiye Elbise Kombini

  Mint renginin diğer renklerle kombinlemesinde ilk olarak dikkat edilmesi gereken bir konu göz yorucu bir renk tercihinin yapılmamasıdır. Bu açıdan kendisi ile aynı renk parçalar kullanılarak monokrom bir siluet oluşturulabilir. Bir diğer seçenek ise yeşilin diğer tonları ile tonsürton uyumu yakalamaktır. Mint rengi pastel bir ton olduğu için diğer pastel tonlarla birlikte kullanılabilir. Abiye sade bir modele sahip olduğu için taşlı takılar ve parıltılı portföy çantalar tercih edilebilir. Ayakkabı seçiminde kapalı topuklu ayakkabılar ya da stiletto modellerinin kullanımı şık bir görünüm sağlar.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Bwest Tunik Modelleri
  Bwest Tunik Modelleri
  Yurt Dışı Tesettür Mağazaları
  Yurt Dışı Tesettür Mağazaları
  Nayla Collection Ferace Abaya Modelleri
  Nayla Collection Ferace Abaya Modelleri
  Zühre Elbise Modelleri
  Zühre Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.