Genç Tesettür Spor Kaban Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Genç Tesettür Spor Kaban Modelleri

13 Aralık 2020
2.199 views
 • Sponsor Bağlantı
  Genç Tesettür Spor Kaban Modelleri

  Kış mevsimi geldi ve dış giyim olarak halen ne giyeceğiniz konusunda kararsız mı kaldınız? O halde birbirinden güzel, sizi şık göstermenin yanında sıcacık tutacak, rahatlık ve konfor veren genç tesettür spor kaban modelleri hazırladık. Spor giyimin ön plana çıktığı şu günlerde dış giyimde de rahatlıktan ödün vermeyenlerdenseniz o halde yazımız size özel…

  Kapişonlu Spor Kaban Modelleri

  Sezona genel olarak baktığımızda gençler, dinamik, hareketli, detayları olan, bol kesimli, kapişonlu modellere daha sıcak bakıyor. Kabanların, kapişon kısmı tüylü ya da tüysüz modelleri vardır. Genelde de midi boy olarak tabir edilen, diz kapağından biraz uzun kaban modeller gençlerin daha çok ilgisini çekiyor. Renk tercihlerinde ise canlı renklerden ziyade pastel tonlar ön plandadır. Taba, kahverengi, gri, koyu yeşil, asker yeşili, bordo, siyah, beyaz, hardal sarısı, saks mavisi tonlar tercih edilen renkler arasındadır. Ayrıca kemer detayı da göze çarpıyor. Eğer soğuk iklimde yaşıyorsanız içi tüylü olanları tercih ediniz. Ayrıca kot kapişonlu kaban modelleri de gençlerin tam da spor tarzını yansıtan modellerden biridir.

  Kaşe Spor Kaban Modelleri

  Kaşe spor kabanlar her sene kış denilince akla ilk gelen dış giyimden biridir. Hem gençlerin hem orta yaş tesettürlü bayanlarımızın çok tercih ettiği kaşe kabanlar, geçen yıllardaki modellerden çok farklı olmasa da gençler genellikle bol kesimli ve belden kemerli olanları tercih ediyor. Ayrıca klasik kaşe kabanlarda uzak duruyor. Spor kaşe kabanlar, onların yaşını daha iyi yansıttıklarını, tarzlarına daha yakın olduğu kanaatindeler. Tabi ki klasik seven genç tesettürlü bayanlarımız da vardır.

  Kaşe spor kaban alırken dikkat edeceğiniz nokta iklim şartlarınız, kaşe boyu, kemerli ya da kemersiz olması ve özellikle kol kısımlarında ki ince detaylar olabilir. Kaşe spor kabanlarda fermuarlı modeller yerine genelde düğmeli modeller ön plandadır. Bazı modellerde ise ne düğme ne de fermuar yer alıyor. Ön kısmınızı kuşak yardımı ile kapatmanız gerekiyor. Fakat bu modelleri kullanan genç tesettürlü bayanlarımız çok kullanışlı olmadığı konusunda yorumlarının olduğunu görüyoruz. Son karar elbette siz değerli okurlarımızın. Karar verme sürecinizi hızlandıracak modellerimize geçelim ne dersiniz?

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Armine Tesettür Giyim Pardesü Modelleri
  Armine Tesettür Giyim Pardesü Modelleri
  Tuğba Venn Pardesü
  Tuğba Venn Pardesü
  Kayra Trençkot Modelleri
  Kayra Trençkot Modelleri
  Kayra Mevsimlik Tunik Ve Pardesü Modelleri
  Kayra Mevsimlik Tunik Ve Pardesü Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.