Kış İçin En İyi Başörtü Trendleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Kış İçin En İyi Başörtü Trendleri

17 Ocak 2021
1.312 views
 • Sponsor Bağlantı
  Kış İçin En İyi Başörtü Trendleri

  Kapalı bayanlarımızın uzun pardesü, ferace, kaban gibi dış giyimlerin üzerine kullanabileceğiniz en iyi başörtü modelleri sizler için seçtik. Oldukça şık, kaliteli, desenleri ile göze çarpan birbirinden güzel başörtüleri satın almadan önce tavsiyelerimizi incelemeden alışveriş yapmayınız.

  Sade Başörtü Modelleri

  Her kapalı bayanın tarzı farklı olsa da başörtüsünde sadelikten yana olmayı tercih ediyor. Özellikle orta yaş ve orta yaş üstü bayanlarımız canlı renklerden ve karmaşık desenlerden kaçıyor. Genelde sade ve daha minimal desenlere yöneliyor. Dolayısıyla sade başörtüsü alırken dikkat edeceğiniz nokta kalitesi, rahat kullanım sağlayan ve 4 mevsim ya da kışlık mı olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Eğer 4 mevsim eşarplardan tercih yaparsanız en sevdiğiniz eşarbınızı kolaylıkla her mevsimde kullanabilme imkanınız olacaktır. Eğer ki mevsime uygun baş örtüsü tercih etmeyi seviyorsanız da alışveriş esnasında kışlık kumaş yapısına sahip mi buna dikkat ediniz. Unutmayın ki moda demek size en yakışanı ve İslami şartlara uygunluğudur.

  Deseni Bol Başörtüsü Modelleri

  Desenli başörtülerinde ise tahmin edeceğiniz üzere ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Özellikle ünlü markalarında ürün portföyündeki başörtülerde çoklu desenler ön planda oluyor. Tabi hal böyle iken seçim yapmakta da oldukça zorlanabiliyoruz. Bu noktada alışveriş yapmadan önce dikkat edeceğiniz, hangi kıyafetinize uygun başörtüsü alacağınıza karar vermek olmalıdır. Eğer özel gün kıyafeti için bakıyorsanız ona uygun desen ve renkler seçmelisiniz. Dış giyiminize uyumlu ve devamlı kullanmak istediğiniz bir başörtüsünde ise kaliteli, her renge uyum sağlayan renk ve model olmalıdır. Geometrik desenler ve monogram desenler dış giyimde size daha uygun olacaktır. Kıyafetlerinizde ise çiçek desenler, etnik, doğadan esintiler gibi modellere sıcak bakabilirsiniz.

  Kış için en iyi başörtüsü renkleri ise genelde bildiğiniz üzere pastel tonlar tercih edilir. Öne çıkan renkler olarak ateş tuğlası, canlı kahve tonları, olmazsa olmaz haki tonları, vazgeçilmez olan parlak siyah, bordo ve koyu sarı tonları görüyoruz. Ayrıca portakal rengi de bu senenin başörtüsünde trend renklerinden biridir. O halde hemen bu senenin kış için en iyi trend başörtüsü modellerine göz atmaya ne dersiniz. Yorumlarda beğendiğiniz modelleri bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Şal seçiminde önemli detaylar
  Şal seçiminde önemli detaylar
  Desenli Eşarp Modelleri
  Desenli Eşarp Modelleri
  Abiye Üstü Eşarp Modelleri
  Abiye Üstü Eşarp Modelleri
  Armine Şal Modelleri
  Armine Şal Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.