Kasnak İşi Gelinlik Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Kasnak İşi Gelinlik Modelleri

13 Mayıs 2021
1.814 views
 • Sponsor Bağlantı
  Kasnak İşi Gelinlik Modelleri

  Gelinlik modelleri olarak son zamanların en çok rağbet gören modellerinden olan kasnak işi gelinlik modelleri gelin adayları tarafından aranan modellerden olmakta. Tasarımsal olarak el işçiliği fazla olan model gösteriş olarak da oldukça şık durmakta. Düğün atmosferini tam anlamıyla yaşamak isteyen gelin adaylarına özgü bir model. Balo tipi gelinlik modellerine yakın bir tasarımı bulunmaktadır. Kasnak işi boncuk işlemeleriyle dizayn edilen gelinlik modellerinde genellikle etek kısımlarında otrişler bulunmaktadır. Otriş detaylandırmaları sayesinde gelinlik modelinin gösterişi fazlalaşmaktadır. Beden kısmında genellikle kristal boncuk detayları işlenmektedir. Ayrıca sadece beden kısmında da değil arka etek veya kuyruk kısmında da aynı şekilde kasnak işi işlemeler bulunur.

  Kasnak işi gelinlik modellerinde hareketlilik katan bir diğer ayrıntı da tüy detaylandırmasıdır. Tüy detaylandırmaları son zamanların en çok ilgi gören detaylandırmalarındandır. Genellikle balo tipi ve salaş modellerde yer almaktadır. Bir çok markada kasnak işi gelinlik modeli bulabilmeniz mümkün. Kasnak işi gelinlik modeli el işçiliği olan özel gelinlik modelleridir. Mediha Cambaz gelinlik modelleri arasında da bulunan Luxe Kasnak işi taşlı uzun kollu ekru V yaka

  Prenses gelinlik modeli bu kategoride en güzel gelinlik modellerinden bir tanesi diyebiliriz. Tasarımsal olarak muhafazakar giyimi benimseyen gelin adayları da bu modelde bir gelinlik tercih edebilir.İşleme olarak işlevsellik oluşturduğundan bu yönde tercih edilebilir. En favori gelinliğimiz ekru olan modeller olmakta. Çünkü beyaz soft rengin yanı sıra farklı bir gelinlik modeli ve rengi tercih etmek isterseniz çok şık bir seçim olduğunu söylemek isteriz. Gelinlik modeli olarak gelinliklerin ağır işlemelerden oluştuğunu söylemeliyiz. Dezavantaj olarak bir yönü bu modelin. Normalde belirli bir ağırlığı olan gelinlikler ekstra işleme yoğunluğu ile bir tık daha ağır olmaktadır. Ama bölgesel olarak üst beden kısmında tercih ederseniz bir nebze daha taşıması kolay bir model seçimi yapmış olursunuz nacizane tavsiyemiz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Tesettür Gelinlik Modelleri
  Tesettür Gelinlik Modelleri
  Nihan Peker Gelinlik Modelleri
  Nihan Peker Gelinlik Modelleri
  Alisse Nuera Gelinlik Modelleri
  Alisse Nuera Gelinlik Modelleri
  Mediha Cambaz Gelinlik Modelleri
  Mediha Cambaz Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.