Alvina Giyim


Alvina  Giyim

Her sezon dikkat çeken tasarımlarını müşterilerinin memnuniyetine sunan Alvina giyim bayanların her istediklerini karşılayan bir alışveriş sitesidir. Çok uzun zamandır alışmış kıyafetlerin dışındaki parçaları ile bayanların güzel yorumlarını alan bu site son zamanlarda çok ilgi görmekte. Sadece kapalı bayanlar için kıyafetlerin bulunmadığı Alvina giyim her tarza hitap ediyor. Her sezon kreasyonlarını müşterilerine sunmaya devam ediyor. Bu sezonun sonbahar kış koleksiyonun da bayanların ilk tercihlerinin arasında yer alıyor. Çünkü kendi özel tasarımları ve çeşitliliği ile bayanlar arasında öne çıkıyor. Bu sitede giyim üzerine her çeşit parça bulurken birçok da çeşit bulunmaktadır. Bu parçalardan biri olan pardesüler de bayanların oldukça ilgisini çekmektedir.

Alvina Pardesü Modelleri

Bu sezonun trendleri arasında olan ve pardesü modellerinde bolca kullanılan yarasa kol tarzı ve klasik kol tarzı bu pardesüler çokça karşımıza çıkmaktadır. Asimetrik kesimleri ve düz kesimleri olan bu parçaların çeşitli yerlerine ince detaylar ile tasarımları tamamlanmıştır. Sportif ve klasik tarzdaki pardesüler günlük hayatın her yerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz parçalardır. Tek kumaştan yapılan modeller dışında farklı iki kumaştan ya da iki farklı renkten yapılan pardesüler öne çıkıyor. Kısacası söylemek gerekirse her tarza hitap eden ve göz dolduran birçok tasarım bulunmaktadır. Eğer ‘ben bu tasarımları nereden bulabilirim?’ diyorsanız Alvina pardesü modellerine bir göz atmanızı öneririm. Gönül rahatlığı ile kendinizi yansıtacak birçok tasarım bulacaksınız.

Alvina Giyim En Şık Pardesü Modelleri

Bayanların günlük hayatın da ya da özel geceler de rahatlıkla giyebileceği birçok pardesü modelleri tasarlanmıştır. Bu tasarımlar bu sezonun sonbahar kreasyonları arasında beğeniye sunulmuştur. Çeşit çeşit modeller olduğu daha önce de söylemiştik ama bu modellerden en çok tercih edilen birkaç tasarım daha ön plana çıkmaktadır. Bu tasarımlar da genellikle hiçbir sezon trendler arasından düşmeyen deri, pardesülerin çeşitli yerlerinde işleme tarzı kullanılmıştır. Düz kesim ve üzerinde asimetrik desenlere sahip pardesüler de bu sezon daha çok ilgi görecek gibi durmaktadır. Sade ve düz tasarımların aksine bu sezon belli yerlerinde işlemeler olan ya da asimetrik desenlere sahip pardesüler öne çıkıyor. Bu durum karşısın da bu modeller tek bir düze ile sınırlı kalmıyor. İstediğiniz ve şık pardesü modellerini ise rahatlıkla Alvina giyim pardesü modellerinde bulabilirsiniz.

Alvina Giyim Bu Sezon En Çok Tercih Edilen Pardesü Modelleri

Tesettürlü bayanların en çok kullandığı parçalar arasında pardösüler bulunmaktadır. Bundan dolayı birçok farklı pardösü modelleri tasarlanmakta. Her tarza hitap eden pardösüler bu sezon yeni tasarımları ile öne çıkıyor. Alvina pardösü modelleri bu sezon farklı tasarımları ile bayanların en çok ilgi gösterdiği markalar arasında. Bu yılın trend renklerinin bolca kullanıldığı tasarımlar her tarza hitap etmektedir. Bu tasarımlar arasında, düz kesim ve desensiz parçalar, iki renk kumaşların kullanıldığı tasarımların belinden kemer gibi geçen iplerle tamamlanmış. Desenli kumaşlardan da tasarlanan modeller farklı renkleri ile oldukça göze çarpmaktadır.

Daha önce de dediğimiz gibi çeşitli tasarımlar olmasına rağmen bu tasarımlardan bazıları daha çok ilgi görmektedir. Genellikle Alvina  pardesü modellerinin çoğu kapış kapış satılsa da özel siparişler ve istekler birkaç pardesü modellerinde diğerlerine göre daha ilgi görmektedir. Bu modeller arasın da olan belinde kemer detaylı ve düz kesimpardesülerin kendinde desenli kumaşlar ile dikilen ya da daha sonra işlemeler yapılan pardesüler bu sezon daha çok ilgi görmektedir. Tabi ki bunun yanı sıra düz ve sade olan pardesüler de bolca bulunmaktadır. Fakat bu sezon daha çok işlemeli pardesüler diğerlerine göre bir adım öndedir. Bu pardesü modellerinden birini kullanarak sizde en şık ve en göz alıcı gözükmek istiyorsanız siz de Alvina Giyim pardesü modellerine öz gezdirip bunlardan kendinize hitap eden birini seçebilirsiniz.


kot pardesü

Tesettürlü bayanlar kendi tarzlarını yansıtmak için farklı tasarımları tercih ediyor. Bayanların seçtiği parçalar ile göz alıcı gözükmesi ve şık olması herkes için oldukça önemlidir. Çeşit çeşit tasarımları ile tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği markalar arasın da Alvina giyim bulunmakta. Alvina giyim bu sezon farklı renkler de ve modellere deki tasarımlarını müşterilerine sundu. Bu yıl trendler arasındaki renklerin bolca kullanıldığı tasarımlar her tarza hitap ediyor. Bu sezonun en çok tercih edilen desenleri ve asimetrik kesimleri yeni kreasyonda bulunmakta.

Alvina Kaban Modelleri

Bayanlar için kombinini tamamlaması adına en önemli parçalardan biri kabanlardır. Bu sezonun trendleri olan çizgiler, desenli kumaşlar Alvina kaban modellerin de çokça kullanılmıştır. Her tarza hitap eden kabanlar genellikle bu sezonun trend renkleri mor, siyah, yeşil yeni kreasyonlar da oldukça kullanmış. Genellikle bellinden bir kemer ile bütünleşen tasarımlarda tek renler öne çıkıyor. Düz kabanların bulunduğu kreasyonlar için de baklava desenleri ve şişme tarzında kabanlar bulunmaktadır. Her tarza hitap eden bu kabanlar tesettürlü bayanların tercihleri arasında bulunuyor.

Alvina Ferace Modelleri

Uzun ve bol kesim modelleri ile tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği parçalar arasında tartışmasız feraceler bulunmaktadır. Çeşit çeşit renkleri ve tasarımları Alivina ferace modellerini müşterilerinin beğenisine sunuyor. Her yaştaki bayanın rahatlıkla kullanabileceği feraceler oldukça öne çıkıyor. Her sezon kullanılan deriler bu tasarımların belli yerlerinde bulunuyor. Şal desenli feracelerin de bulunduğu parçalar da iki renk kumaşlar belli tasarımlarda kullanılmış. Bunların yanı sıra sade ve tek renk olan ve bombeli kesimleri ile farklı ferace tasarımları da bulunmaktadır. Çeşit çeşit tasarımları ve farklı renkleri ile her tarzdaki bayanlar rahatlıkla bu modellere arasında kendini yansıtanı bulabilir.

Alvina Tunik Modelleri

Her genç bayanın kullandığı kıyafetlerden biri tuniklerdir. Düz ve sade olan modelleri ile bayanlara birçok tercih sunan tunikler bu sezon da yeni tasarımları ile bayanların beğenisine sunuluyor. Alvina tunik modelleri farklı ve alışa gelmişin dışındaki tasarımları ile bayanların dikkatini çekiyor. Sade giyinmeyi seven bayanlar için birçok tasarımı bulunurken desenli tasarımları da çokça bulunmakta. İki renk kumaştan tasarlanan tunikler, asimetrik kesimlere sahip parçalar da yeni sezon kreasyonları arasında yerini alıyor. Alvina Tunik modellerin de daha çok desensiz kumaştan yapılan tasarımların farklı kumaşlar ile birleşimi ile değişik tasarımlar bayanların beğenisine sunulmuştur.

Jean Kirmizi Tunik Modeli

Alvina Yelek Modelleri

Göz kamaştırıcı şıklığa sahip olmak isteyen tesettürlü bayanlar için birçok farklı yelek modelleri bulunuyor. Bu sezon Alvine yelek modellerin de çok farklı tasarımlar bulunuyor. Bu yılın trendlerinin bolca kullanıldığı tasarımlar her bayanın zevkine uygun. Koyu tonlarda renklerin öne çıktığı tasarımlar tunik modellerinin aksine daha çok geometrik desenli kumaşlar ile yapılan parçalar öne çıkmaktadır. Lacivert, siyah ve bordo renklerinin ağırlık verildiği bu parçalarda tasarım çokluğu ile her tarzdaki bayanın seçebileceği tasarımlar yer alıyor. Bu sezon birçok parçada gördüğümüz ip kemer aksesuarı Alvina Yelek modellerinde de yerini alıyor

Alvina Diğer Giysi Modelleri için Galeriye Göz Atınız


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir