Abacı Giyim | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Abacı Giyim

24 Şubat 2016
2.486 views
 • Sponsor Bağlantı
  Abacı Giyim

  Zarif ve gösterişten uzak bir tarz belirlemek isteyen bayanların tercihi olan Abacı Giyim tesettür giyim tarzını belirleyen bayanların ilgi odağı olmaktadır. Bulunduğu ortamlarda zarafeti ile ilgi çeken bayanlar için son derece şık ve de zarif olan tasarımlar bulunmaktadır. Genelde koyu renk olan kıyafetlerin tercih edildiği bir markadır.

  Abacı Giyim Tesettür Giyim Modelleri

  Son derece zarif olan modelleri ile birlikte Abacı Giyim tesettür giyim modelleri arasında bir inceleme yaptığımız zaman mavinin tonları dikkatimizi çekiyorlar. Elbiselerde mavinin birçok farklı tonunun tercih edildiğini görebilirsiniz. Bu durumda bayanların ten rengine en uygun olan maviyi bulabilmeleri açısından önem taşımaktadır.

  • Bordo ve yeşil tonlarının genel olarak elbiselerde yer aldığını görebiliriz. Parlak renklerin yanı sıra mat renklerin daha fazla kişi tarafından tercih edildiğini görebilirsiniz. Kış sezonu için düşünülen mat renkler daha fazla kişinin ilgisini çekmiş gibi duruyorlar.
  • Ekstra çok fazla detayın yerine sade olan modellerin tercih edilmesi de farklı bir zarafetin ortaya çıkması açısından oldukça doğru bir tercih olmuş gibi duruyor. Parlak detaylar ya da büyük göz alıcı düğmeler gibi göz yoran modelleri görmek mümkün değil.
  • Bunun yanı sıra Abacı giyim elbise tasarımları arasında bir inceleme yaptığımız zaman ikili takımlara denk geliyoruz. Gömlek ile birlikte hazırlanan ürünler gerçekten de farklı ve de güzel duruyorlar. Sizde bu tarz değişik bir tarz deneyebilirsiniz.

  Yeni Sezon Abacı Giyim Modelleri

  Birçok farklı markanın yanı sıra Abacı Giyim tasarımlarına baktığımız zaman gözü yoran büyük düğme gibi detayların olmadığını görüyoruz. Gizli düğmeler gibi detaylar ile birlikte karşımıza çıkan ürünlerin genel olarak oldukça sade olduklarını görebiliyoruz.

  • Elbise ve tuniklerde ki sade tarz aynı zamanda kap ve de pardesü gibi ürünlerde de oldukça fazla ilgi çekiyor. Göz yormayan ve de sadelikleri ile birlikte göz dolduran tasarımlara ulaşabiliyoruz. Kullanılan düğmelerin tarza en uygun olan şekilde belirlendiklerini görebiliyoruz.
  • Fermuar detayları da bazı ürünlerde oldukça fazla ilgi çekiyor ve de birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Kap modellerine baktığımız zaman etek kısımlarında bazı farklılıklar görebiliyoruz ve de bu farklılıklar da modellere bambaşka bir görünüm kazandırıyor.
  • Son derece rahat bir kullanım sağlayan Abacı giyim pardesü modelleri de yeni sezonda yine sade ve mat renkler kullanılarak hazırlanmış gibi duruyorlar. Hem sade bir tarz benimseyen hem de aynı zamanda zarif bir görünüme sahip olmak isteyen bayanlar için oldukça doğru bir tercih olacak gibi duruyorlar.

  Çok fazla detay ile birlikte göz yoran modelleri tercih etmek yerine sizde bu konuda farklı kıyafet seçimleri yapmak istiyorsanız o halde sizin için oldukça doğru bir tercih olacaktır. Sade ve zarif tarzınız ile birlikte göz doldurduğunuzu göreceksiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Armine Tesettür Kap Modelleri
  Armine Tesettür Kap Modelleri
  Tesettür giyimde Almanya modası
  Tesettür giyimde Almanya modası
  Alvina Giyim
  Alvina Giyim
  Kısa Boylu kadınlar İçin Giyim Tüyoları
  Kısa Boylu kadınlar İçin Giyim Tüyoları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.