Som Fashion Giyim

som fashion siyah abiye modelleri

Som Fashion Giyim

Hayatının her alanında şık ve zarif olmak isteyen bayanlar için Som Fashion son derece özel olarak tasarımlar hazırlamaktadır. Gereksiz detaylardan uzak ve abartı bir gösterişten uzak olan modeller barındıran koleksiyonu ile birlikte tesettür giyim için zarif bir bakış açısı sunmaktadır. Özel tasarımları ile birlikte bayanların beğenisini kazanan bir marka olmaktadır.

Som Fashion Abiye Modelleri

Abiye tercih edilirken birçok bayan bu konuda ne tarz bir tercih yapması gerektiğini bilemeyebilir. Bazen oldukça gösterişli detayların yer aldığı ürünler tercih edilir ve bazen de son derece zarif olan bir şıklık anlayışı benimsenebilir. Som Fashion abiye modelleri arasında incelemeler yaptığımız zaman farklı detaylar dikkatimizi çekiyorlar.

  • Markanın tasarımlarını incelediğimiz zaman karşımıza hem zarif ve gösterişten uzak olan modeller hem de aynı zamanda oldukça gösterişli olan modeller çıkıyorlar. Som Fashion abiye seçenekleri arasında farklı renklere yer verildiğini görebiliyoruz.
  • Genel olarak yeşil ve mürdüm hakimiyeti olan kıyafetler kimi zaman Osmanlı tarzını andıran bir tarz ile karşımıza çıkabiliyorlar. Diğer renklerin de kullanıldığı kıyafetlerde farklı tarzlar için hazırlanmış farklı detaylar ilgi çekiyorlar.
  • Parlak kumaş detaylarına ve ikili takım gibi duran abiyelere de marka koleksiyonunda denk gelebiliyoruz. Aynı zamanda bazı kıyafetlerde tül detayının oldukça dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Tül detayı elbiselere farklı bir hava kazandırıyor.

Yeni Sezon Som Fashion Giyim Modelleri

Gündelik giyimde de özel gecelerde olduğu gibi şık ve zarif olmak isteyen bayanlar için son derece özel olarak hazırlanan Som Fashion giyim koleksiyonu bayanların ilgisini çekmeye devam ediyor. İşlemeli bluz tarzında modeller ve oldukça zarif olan pantolon seçenekleri ile birlikte oldukça şık bir tarz oluşturulabiliyor.

  • Kalem etek modelleri her daim şık ve zarif olmak isteyen bayanlar için mükemmel bir kurtarıcıdır. Markanın yeni sezonda kalem eteklere yer verdiğini görüyoruz. Siyah renk tercih edilen ve yine markanın zarif gömlekleri ile tercih edilen tasarımlar özel günlerde bile tercih edilebilecek kadar büyük bir şıklık sunuyorlar.
  • Markanın yeni sezonda etnik desenlere de yer verdiğini söyleyebiliriz. Etnik desenli tunikler ve etekler oldukça ilgi çeken tasarımlar arasında yer alıyorlar. Farklı kombin seçenekleri ile birlikte etnik desenler oldukça zarif bir tarz için önem taşıyorlar.
  • Kap modellerine baktığınız zaman gündelik giyimde son derece şık olan tasarımlara denk geliyoruz. Genelde mat ve koyu renkler ile hazırlanan tasarımlar ile birlikte gündelik giyimde oldukça zarif ve şık bir tarz belirleniyor.

Markanın tasarımları genel olarak zarif bir şık tarz için son derece özel olarak hazırlanmış gibi duruyor. Bunun yanı sıra çok özel günler için hazırlanan ekstra detay ile birlikte tasarımların çok daha mükemmel durduğunu söyleyebiliriz. Parlak ve Osmanlı tarzını yansıtan renkler özel geceler için tercih edilen abiye seçenekleri arasında yer alıyorlar. Yeni sezonda da marka harika tasarımlar ile karşımıza çıkıyor.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir