Kalın Tabanlı Bot Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Kalın Tabanlı Bot Modelleri

12 Aralık 2015
9.884 views
 • Sponsor Bağlantı
  Kalın Tabanlı Bot Modelleri

  Bu sene botlarda büyük bir değişim var ve artık uzun çizmelerden ziyade botlar daha ön plana çıktı. Hemen hemen bütün ayakkabı mağazalarında kalın tabanlı bayan bot modellerini görmeniz mümkündür. Çok beğenilen bu botları bayanlarımızın da ayaklarında sıkça görmekteyiz. Hem daha uzun gösteren, hem de ayakta oldukça şık duran bu botlar uzun yıllar tercih edilecek gibi.

  Kalın tabanlı bot modelleri hem düz kalın tabanlar, hem de topuklu kalın tabanlar vardır. Eğer ki her daim topuklu ayakkabı kullanmayı seviyorsanız o halde kış ayında da topuklu kalın tabanlı botu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat kışın topuklu zor olur düşüncesinde iseniz o halde düz tabanlı kalın botlar tercih etmelisiniz. Bununla beraber yaşadığını şehirde kış zor geçiyor ise rahat yürümeniz açısında düz tabanlı botları tercih edin deriz.

  Kalın tabanlı bot fiyatları ise genelde 60 TL ve üzerinde olmaktadır. İnternet sitelerinde de sıkça karşınıza çıkacak olan bu botları satın almadan önce model görmek isteyen bayanlarımız özel kalın tabanlı bot modelleri şöyledir:

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Sefamerve Aksesuar Çanta Modelleri
  Sefamerve Aksesuar Çanta Modelleri
  Kombinlerde Ayakkabı ve Çanta Uyumu
  Kombinlerde Ayakkabı ve Çanta Uyumu
  Sandalet Modelleri
  Sandalet Modelleri
  Yazlık Topuklu Ayakkabı Modelleri
  Yazlık Topuklu Ayakkabı Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.