Azra Özer Abiye Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Azra Özer Abiye Modelleri

30 Ekim 2016
1.407 views
 • Sponsor Bağlantı
  Azra Özer Abiye Modelleri

  Azra Özer abiye modelleri

  Azra Özer abiye elbiseler tasarımcıların üzerinde titizlikle durarak ortaya çıkardığı elbise modellerinden meydana geliyor. Pul işlemeler, canlı renkler ve dantel gibi ayrıntılar elbiselere canlılık ve şıklık kazandırıyor.

  Azra Özer abiye modellerinde Harem abiye olarak adlandırılan farklı modellerde yer alıyor. Alt tarafı şifon üst kısmı pullarla işli olan abiye çeşitlerinde çekici renkler başarıyla kullanılmıştır. Kırmızı gibi renklerin öne çıktığı Harem abiye modellerinde kol ağızlarının işli olması abiyelerin ayrıntıda bile zarif görünmesini sağlıyor.

  Ayçiçeği abiye modellerinde ise üst kısmı pullarla kaplı olan tasarımlar yer alıyor. Ayçiçeğinden esinlenirlerek tasarlanan bu abiye çeşitlerinde orta kısımda siyah pul işlemeler yer alıyorken diğer kısımlar ise somon rengi ile hareketlendirilmiş. Kollarının ağzında da yer alan siyah pul işlemeler ayçiçeği görüntüsünü güçlendiriyor. Somon ve siyahın uyumu bu tip elbiselerde daha estetik görünüyor.

  Azra Özer abiye elbise koleksiyonunda yaprak işlemeli olan abiye elbise çeşitleri de bulunuyor. Üst kısmı yaprak detaylarıyla işlenmiş olan abiyelerde mürdüm, somon ve mint rengi en çok kullanılan renklerin başında geliyor. Yaprak detaylı abiyelerin belinde yer alan hareketli detaylar elbisenin daha şık görünmesini sağlıyor.

  Azra Özer koleksiyonunda bulunan çiçek abiye çeşitlerinde ise üst kısmı çiçek detayından oluşan elbiseler yer alıyor. Bu elbiselerde ise; yeşil, turkuaz, kırmızı gibi renkler daha çok kullanılıyor. Çiçek abiyelerin üstü işlemeli alt tarafı ise düz kumaşdan meydana geliyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Beyaz Tesettür Elbise Modelleri
  Beyaz Tesettür Elbise Modelleri
  Tesettür Balo Abiyeleri
  Tesettür Balo Abiyeleri
  Gamze Polat Abiye Modelleri
  Gamze Polat Abiye Modelleri
  Mislinas Abiye Modelleri
  Mislinas Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.